Зелений чай
Історія, легенди, міфи:

Зелений чай є звичною, невід'ємною частиною життя багатьох. А ще пару століть назад його могли дозволити собі хіба, що імператор або дуже заможні люди. Китайський зелений чай рахувався найкращим подарунком, який символізував важливість і добре ставлення до людини. Через дорожнечу був важкодоступним для простих громадян, навіть прирівнювався до дорогоцінних металів.

Такий великий попит був пов'язаний з таємницею його виготовлення. По-справжньому якісний зелений чай могли створити тільки китайці. Підглянути або перейняти технології не міг ніхто. Для майстра, що розкрив технологію виготовлення зеленого чаю був тільки один варіант - смертна кара.

Історія говорить, що вирощувати зелений чай почали в Китаї ще в другому столітті до нашої ери.

До кінця XIX століття преміальний зелений чай став більш доступним для простих громадян і все більше поширювався в Європі. А сьогодні його вживають в кожному будинку.

Як виявилося, класичний зелений чай не проходив повністю процес окислення, його зупиняли практично на початку, чайний лист обдавати паром, температурою 180 градусів і швидко просушували в печах при температурі 80 градусів.

Існує легенда, як з'явився рецепт виготовлення зеленого чаю. У ній йдеться про Жовтого імператора, що практикував лікування людей травами, створюючи і віпробочуючи їх на собі.


Де вирощують:

Основним і найбільшим виробником зеленого чаю, як і завжди, залишається Китай, його вирощують в вісімнадцяти китайських провінціях. Класичний зелений чай може бути Цейлонським (острів Шрі-Ланка), Індійським, Корейським, Турецьким, Бразильським, Пакистанським, Африканським. І в кожній провінції роблять унікальний чай.


Смак, характеристики зеленого чаю.

Справжній зелений чай просто зобов'язаний відповідати певним параметрам: відповідний зелений колір, приємний чайний аромат. Складається тільки з якісного чайного листя, можливо з добавками. Не допускається присутність гілок або інших предметів.

За формою буває зелений чай: листовий - найбільша кількість, гранульований - трохи менше і пресований, а ще в пакетиках, крупнолистовой, середньолистовий, дрібнолистовийї. А також ароматизований або з різними добавками.

Смак свіжого зеленого чаю освіжає своєю легкістю і витонченістю. Приємно дивує своїм квітковим післясмаком. Дивовижний аромат, ніжно-трав'янистий з квітковими відтінками.

Має гарний, ніжний, світлий, злегка зеленуватий і золотистий колір настою.

Пити зелений чай - ідеальний чайний ритуал. Спробувавши один раз справжній зелений чай - всі починають шукати де купити зелений чай з Китаю. Він найкращий з усіх!

Рейтинг зеленого чаю, справжнього зеленого чаю, неухильно підвищується.

Якщо купити хороший китайський чай, то смакову насолоду гарантовано.


Обробка зеленого чаю.

Збір починають в кінці березня, в перших числах квітня - так виходить створити елітний зелений чай. Використовують свіжі, молоді, найбільш сильні чайні листочки і молоденькі чайні почки. Далі збирають дешевший зелений чай і до кінця літа виходить найдешевший зелений чай. Не те щоб він був поганим але він менше цінується.

Елітний зелений чай зривають беззастережно вручну і в процесі переробки практично не піддають механічній обробці. Завдяки ручній роботі можна створити високоякісний чай.

Сама ферментація зеленого чаю дуже легка і проводиться на 3 максимум 12%.


  • На першому етапі з чайного листа видаляють вологу, просушуючи його.
  • На другому етапі чайний лист обсмажують при температурі до 200 градусів. Процес називається фіксація зелені. У цей момент зберігаються всі якості зеленого чаю і його зелений колір.
  • На третьому етапі скручують чаїнки, надають форму.
  • Четвертий, завершальний етап - просушування, на піддонах в спеціальній шафі.


Раптом ви вирішили купити справжній зелений чай - дуже важливо щоб його колір був саме зеленим, без інших відтінків і кольорів.


Коротко про користь зеленого чаю:

Такий чай рекомендують косметологи, лікарі, дієтологи. Про користь зеленого чаю можна писати багато. Створена маса статей, книг, дисертацій.

Чай насичений калієм, натрієм, навіть залізом і йодом, аскорбіновою кислотою і вітаміном С. Багатий антиоксидантами, після систематичного вживання імунна система зміцниться і буде надійно захищати ваш організм. Що важливо, очищає організм від токсинів, всяких шлаків.

Зеленому чаю характерні такі властивості: зігріває тіло, чудово впливає на нервову систему, пришвидшуе та покращує обмін речовин і травлення, мінімізує рівень холестерину. Багато хто використовує зелений чай для схуднення. Він допомагає в прагненні втрати зайвої ваги.

Рекомендується пити зелений чай на початку дня і краще за все не солодким або зовсім без цукру. Якісний зелений чай прекрасний навіть без цукру. Велика кількість чайного кофеїну активізує центральну нервову систему. Надає натхнення і спокій.

Ще він підвищує тиск.


Про наш асортимент:

У нашому каталозі зеленого чаю є багато різних видів з усього світу. Ви завжди без проблем зможете замовити зелений чай в Україні: Київ, Харків, Черкаси, Дніпро, Житомир, Полтава, Одеса, Херсон, Рівне, Чернігів, в будь-якому регіоні.

Багато хто думає - зелений чай купити чи ні? Беріть! Ми завжди стежимо за якістю і відбираємо тільки найкращі сорти зеленого чаю.

Замовити чай онлайн - заощадити собі час з максимальною користю.
Чай 1001 ніч

Вага:100.00 г
65.00грн.

Зелений чай Чарівний сад

Вага:100.00 г
62.00грн.

Зелений чай Храм неба

Вага:100.00 г
50.00грн.

Зелений чай Сенча

Вага:100.00 г
80.00грн.

Зелений чай Саусеп

Вага:100.00 г
62.00грн.

Зелений чай Мохіто

Вага:100.00 г
56.00грн.

Зелений чай Зуб Будди

Вага:100.00 г
50.00грн.
Хіт

Зелений Фітнес чай Ідеал

Вага:100.00 г
56.00грн.
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)