Зелений чай
Історія, легенди, міфи:

Зелений чай є звичною, невід'ємною частиною життя багатьох. А ще пару століть назад його могли дозволити собі хіба, що імператор або дуже заможні люди. Китайський зелений чай рахувався найкращим подарунком, який символізував важливість і добре ставлення до людини. Через дорожнечу був важкодоступним для простих громадян, навіть прирівнювався до дорогоцінних металів.

Такий великий попит був пов'язаний з таємницею його виготовлення. По-справжньому якісний зелений чай могли створити тільки китайці. Підглянути або перейняти технології не міг ніхто. Для майстра, що розкрив технологію виготовлення зеленого чаю був тільки один варіант - смертна кара.

Історія говорить, що вирощувати зелений чай почали в Китаї ще в другому столітті до нашої ери.

До кінця XIX століття преміальний зелений чай став більш доступним для простих громадян і все більше поширювався в Європі. А сьогодні його вживають в кожному будинку.

Як виявилося, класичний зелений чай не проходив повністю процес окислення, його зупиняли практично на початку, чайний лист обдавати паром, температурою 180 градусів і швидко просушували в печах при температурі 80 градусів.

Існує легенда, як з'явився рецепт виготовлення зеленого чаю. У ній йдеться про Жовтого імператора, що практикував лікування людей травами, створюючи і віпробочуючи їх на собі.


Де вирощують:

Основним і найбільшим виробником зеленого чаю, як і завжди, залишається Китай, його вирощують в вісімнадцяти китайських провінціях. Класичний зелений чай може бути Цейлонським (острів Шрі-Ланка), Індійським, Корейським, Турецьким, Бразильським, Пакистанським, Африканським. І в кожній провінції роблять унікальний чай.


Смак, характеристики зеленого чаю.

Справжній зелений чай просто зобов'язаний відповідати певним параметрам: відповідний зелений колір, приємний чайний аромат. Складається тільки з якісного чайного листя, можливо з добавками. Не допускається присутність гілок або інших предметів.

За формою буває зелений чай: листовий - найбільша кількість, гранульований - трохи менше і пресований, а ще в пакетиках, крупнолистовой, середньолистовий, дрібнолистовийї. А також ароматизований або з різними добавками.

Смак свіжого зеленого чаю освіжає своєю легкістю і витонченістю. Приємно дивує своїм квітковим післясмаком. Дивовижний аромат, ніжно-трав'янистий з квітковими відтінками.

Має гарний, ніжний, світлий, злегка зеленуватий і золотистий колір настою.

Пити зелений чай - ідеальний чайний ритуал. Спробувавши один раз справжній зелений чай - всі починають шукати де купити зелений чай з Китаю. Він найкращий з усіх!

Рейтинг зеленого чаю, справжнього зеленого чаю, неухильно підвищується.

Якщо купити хороший китайський чай, то смакову насолоду гарантовано.


Обробка зеленого чаю.

Збір починають в кінці березня, в перших числах квітня - так виходить створити елітний зелений чай. Використовують свіжі, молоді, найбільш сильні чайні листочки і молоденькі чайні почки. Далі збирають дешевший зелений чай і до кінця літа виходить найдешевший зелений чай. Не те щоб він був поганим але він менше цінується.

Елітний зелений чай зривають беззастережно вручну і в процесі переробки практично не піддають механічній обробці. Завдяки ручній роботі можна створити високоякісний чай.

Сама ферментація зеленого чаю дуже легка і проводиться на 3 максимум 12%.


  • На першому етапі з чайного листа видаляють вологу, просушуючи його.
  • На другому етапі чайний лист обсмажують при температурі до 200 градусів. Процес називається фіксація зелені. У цей момент зберігаються всі якості зеленого чаю і його зелений колір.
  • На третьому етапі скручують чаїнки, надають форму.
  • Четвертий, завершальний етап - просушування, на піддонах в спеціальній шафі.


Раптом ви вирішили купити справжній зелений чай - дуже важливо щоб його колір був саме зеленим, без інших відтінків і кольорів.


Коротко про користь зеленого чаю:

Такий чай рекомендують косметологи, лікарі, дієтологи. Про користь зеленого чаю можна писати багато. Створена маса статей, книг, дисертацій.

Чай насичений калієм, натрієм, навіть залізом і йодом, аскорбіновою кислотою і вітаміном С. Багатий антиоксидантами, після систематичного вживання імунна система зміцниться і буде надійно захищати ваш організм. Що важливо, очищає організм від токсинів, всяких шлаків.

Зеленому чаю характерні такі властивості: зігріває тіло, чудово впливає на нервову систему, пришвидшуе та покращує обмін речовин і травлення, мінімізує рівень холестерину. Багато хто використовує зелений чай для схуднення. Він допомагає в прагненні втрати зайвої ваги.

Рекомендується пити зелений чай на початку дня і краще за все не солодким або зовсім без цукру. Якісний зелений чай прекрасний навіть без цукру. Велика кількість чайного кофеїну активізує центральну нервову систему. Надає натхнення і спокій.

Ще він підвищує тиск.


Про наш асортимент:

У нашому каталозі зеленого чаю є багато різних видів з усього світу. Ви завжди без проблем зможете замовити зелений чай в Україні: Київ, Харків, Черкаси, Дніпро, Житомир, Полтава, Одеса, Херсон, Рівне, Чернігів, в будь-якому регіоні.

Багато хто думає - зелений чай купити чи ні? Беріть! Ми завжди стежимо за якістю і відбираємо тільки найкращі сорти зеленого чаю.

Замовити чай онлайн - заощадити собі час з максимальною користю.
Чай 1001 ніч

Чай 1001 ніч

Зелений чай Чарівний сад

Зелений чай Чарівний сад

Зелений чай Храм неба

Зелений чай Храм неба

Зелений чай Сенча

Зелений чай Сенча

Зелений чай Саусеп

Зелений чай Саусеп

Зелений чай Мохіто

Зелений чай Мохіто

Зелений чай Зуб Будди

Зелений чай Зуб Будди

Зелений чай Голова равлика
Хіт

Зелений чай Голова равлика

Зелений чай Вії красуні

Зелений чай Вії красуні

Зелений чай 8 скарбів Шаоліня

Зелений чай 8 скарбів Шаоліня

Зелений Фітнес чай Ідеал

Зелений Фітнес чай Ідеал

Іван чай

Іван чай

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)