Чорний чай
Чорний чай - особливості:

Купити чорний чай - досить просто! Залишається тільки вибрати по-справжньому якісний чорний чай, щоб він був корисним, смачним і приємним.

Популярність чорного чаю складно переоцінити. В Україні 90% людей йдуть в магазин щоб купити чорний чай, саме на нього припадає основна частина продаж і покупок. Який найпопулярніший напій? Відповідь очевидна.

Найширший вибір чорного чаю обумовлений великою популярністю. В основному найбільш часто вибір падає на класичний чорний чай.В інтернеті або в магазинах можна знайти чорний листовий чай, гранульований, розсипний, як крупнолистовий, середньолистовий так і дрібнолистовий, в пакетиках. Будь-яка форма чаю знаходить свого поціновувача. Так само і широка вартість чорного чаю.


Властивості чорного чаю:

Чашка гарячого чаю зігріває організм, наповнює його теплом, покращує роботу організму.

Завдяки чорному чаю поліпшується кровообіг і підвищується робота м'язів серця. Чим сприяє схудненню - після чашки чорного чаю серце скорочується частіше, ініціюючи спалювання калорій організмом.

При захворюванні рекомендується купити чорний чай і пити кілька разів на день.

Кофеїн в чорному чаї завжди бадьорить, заряджає організм на роботу, тримає в тонусі. Але не рекомендується пити міцний чай на ніч, особливо тим у кого безсоння і підвищений тиск.

Доповнимо корисні властивості чорного чаю:

Посилює імунітет.

Знижує ризик інсульту, захворювань судин і навіть цукрового діабету.

Заспокоює нервову систему, допомагає впоратися з поганим настроєм.


Як знайти справжній якісний чай.

Багато хто звик до того чаю що продають в магазині. Але наскільки він відповідає очікуванням складно сказати. Так, недорогий чорний чай в Україні користується попитом. Але все більше людей хочуть купити якісний чорний чай, щоб з кожним ковтком отримувати масу задоволення і користі від чаювання. Купити натуральний чай хочуть всі. І не завжди низька ціна чаю приваблює.

Ми ж в свою чергу рекомендуємо всім листовий чорний чай або розсипний, кому як зручніше звучить. Але обов'язково чай повинен бути високої якості за адекватною ціною.

Китайський чай матиме на порядок вищу якість чайного листа. Тому що зібраний, в основному вручну і з гірських плантацій. Такий чай пили ще китайські імператори.

Важливу роль відіграє і переробка чорного чаю, ферментація чаю - процес сушіння і прожарювання. Роблячи їх суворо дотримуючись китайських чайних традицій, не поспішаючи і не женучись за грошима, а виробляючи преміальний чорний чай можна створити елітний чай. Наприклад ферментація чорного чаю займає два тижні, а в деяких випадках до місяця.


Вічне питання: Де купити чорний чай з Китаю.

Відповідь є - напишіть нашому фахівцеві і він зможе підібрати чорний чай з Китаю ще й підкаже як краще доставити чай. Також ви можете вибрати для себе найбільш оптимальну вартість чорного чаю до якості. У 21 столітті найзручніше замовити чай онлайн і отримати свою доставку чаю по Україні за лічені дні.

Розрізняють чорний чай по країнам де він росте. Буває китайський чорний, цейлонський, індійський, кенійський.Чорний чай Вибір Імператора
Хіт

Чорний чай Вибір Імператора

Чорний чай Бризки Шампанського

Чорний чай Бризки Шампанського

Чорний чай Шоколадна Феєрія

Чорний чай Шоколадна Феєрія

Чорний чай СТС

Чорний чай СТС

Чорний чай М'ята і чебрець

Чорний чай М'ята і чебрець

Чорний чай Лимон та м`ята

Чорний чай Лимон та м`ята

Чорний чай Золотий Юньнань

Чорний чай Золотий Юньнань

Чорний чай Золотий Мао Фенг

Чорний чай Золотий Мао Фенг

Чорний чай Ерл Грей

Чорний чай Ерл Грей

Чорний чай Дочь Клеопатри

Чорний чай Дочь Клеопатри

Чорний чай Гордість Цейлона

Чорний чай Гордість Цейлона

Чорний чай Глінтвейн

Чорний чай Глінтвейн

Показано від 1 до 12 з 21 (всього сторінок: 2)